Fotele biurowe – skórzane czy syntetyczne?

Każdy, kto kupuje fotel do swojego biura chce, aby był wygodny, komfortowy, ale także by dobrze się prezentował. Do wyboru mamy wiele modeli – krzesła, fotele biurowe, duże, mniejsze, bardziej i mniej okazałe. Oprócz tego, czy są wygodne, warto zwrócić także uwagę na to, czy wykonane są z dobrych materiałów.


Fotel ParkerNajczęściej wybierane są fotele z obiciem syntetycznym lub skórzanym. Nie ma co ukrywać, że bardzo duże znaczenie ma tu cena. Znacznie droższe są oczywiście fotele skórzane. Warto je zakupić do dużego gabinetu, zwłaszcza wtedy, gdy chcesz podkreślić swoją pozycję w firmie. Są one niezwykle wygodne, bardzo dobrze się prezentują i z całą pewnością nie będą jedynie ozdobą biura, ale także świetnie sprawdzą sie jako wygodny mebel. Nie można jednak niczego odmówić fotelom wykonanym z materiałów syntetycznych – są trwałe, również dobrze się prezentują, wchłaniają wilgoć – a co ważne są tańsze, a więc w razie zniszczenia bez trudu i żalu można wymienić go na zupełnie nowy model. Warto także pamiętać, że nie każdy model może być wykonany ze skóry.

Opublikowane przez Foteleo.pl

Ten wpis posiada 14 komentarzy

  1. Jeśli syntetyczny jest dobrze wykonany to niemal wcale sie nie różni od skóry. Jednak prawdziwa skóra do dzisiaj jest synonimem jakiegos luksusu ..

  2. Skórzany fotel to nie luksus to mus. Syntetyczne niestety ale niszczą sie na tyle czesto ze bardziej opłaca sie kupic prawdziwą skorę na lata.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *