Ranking foteli i krzeseł biurowych powyżej 1000 zł

Chcesz, aby Twoje biuro olśniewało? Chcesz robić wrażenie na swoich klientach? Wyposaż zatem swoją przestrzeń w sposób elegancki. Minimalizm z nutą ekstrawagancji to jeden z najlepszych pomysłów na wystrój biura. Eleganckie meble i duży, wygodny, koniecznie skórzany fotel, który podkreśli Twoją powagę.

Nowy Styl Fotel Ambasador Multiblock
Nowy Styl Fotel Ambasador Multiblock

Wybór foteli do biura powyżej 1000 złotych jest niemal nieograniczony – możesz przebierać w modelach, firmach i kolorach. Jeżeli lubisz klasykę, możesz wybrać wygodne fotele nieco ponad 1000 zł, np. Nowy Styl Fotel Ambasador Multiblock, które swoim wyglądem przypomina klasyczny fotel.

Krzesło biurowe BEJOT PARTNER
Krzesło biurowe BEJOT PARTNER

Możesz zakupić go już od 1100 zł. BEJOT PARTNER to kolejny fotel godny polecenia, który zbliża się już do granicy 2 tyś zł, i chociaż ma dość przeciętny wygląd, jest niezwykle wygodne i praktyczne.

Oczywiście, znajdziesz także modele, które naprawdę Cię zaskoczą, a wśród nich fotele od firmy PROFIm – fotel świetnie wyprofilowane, które skutecznie zadba o Twój kręgosłup, których cena waha się od 2 – 5 tys.
Fotele PROFIM

Fotele PROFIM
Fotele PROFIM

Opublikowane przez Foteleo.pl

Ten wpis posiada 10 komentarzy

  1. Taki porządny fotel „prezesa” to bardzo duży wydatek, póki co muszę zainwestować w coś tańszego, ale kiedyś pewnie zmienię na taki profesjonalny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *